Je hebt camerasystemen die aan de normen voldoen…en camerasystemen die meer bieden.
Vanaf 1 december 2008 geldt de nieuwe ISO5006-norm voor grondverzetmachines. Om aan deze norm te voldoen, is het installeren van een camerasysteem een gedegen c.q. noodzakelijke oplossing.
In de ISO16001- en ISO13766-normen is vastgelegd aan welke eisen de camerasystemen moeten voldoen. Strenge eisen, die het zicht op de werklocatie onder alle omstandigheden moeten waarborgen.
![]() Criteria: deze rode lijn moet duidelijk zichtbaar zijn voor de chauffeur. | Met de camerasystemen van Orlaco voldoet u niet alleen aan de normen, maar bent u zelfs nog beter af. En dat is niet toevallig. We hebben de systemen ontwikkeld in nauwe samenspraak met onze gerenommeerde OEM-klanten. Het praktische gebruik van de camerasystemen is in kaart gebracht en de risico’s zijn geanalyseerd. Op basis daarvan hebben we de nieuwste systemen ontwikkeld. |
De bijgaande Letter of Compliance kunt u zien als officiële verklaring dat het Orlaco-camerasysteem niet alleen aan de actuele normen voldoet, maar belangrijker nog, afgestemd is op de hogere eisen van de praktijk.
Mocht u vragen of aanvullende informatie wensen dan kunt u contact opnemen met Marc Ensink, m.ensink@orlaco.nl of 0342-404555.
